Фірма “СЯЙВО-В”

-Виробництво спецодягу під замовлення та реалізація зі складу готового. Вишивка логотипу.

-Реалізація взуття, засобів захисту від вітчизняного та зарубіжного виробника та супутніх товарів     господарської групи.

Зв'яжіться з нами за телефонами: (0362) 62-98-08,  067-733-65-94, 050-321-95-92, 096-328-28-89 або через ел.пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Фірма “Сяйво-В” працює на ринку спецодягу з часу свого заснування в 1998 році. Наша діяльність безпосередньо пов'язана з виробництвом великого асортименту спецодягу для працівників різних сфер діяльності. Ми виготовляємо спецодяг з натуральних та змішаних тканин, високу якість яких гарантують відомі провідні виробники України, Турції, Пакистану, Польщі, Голландії та інших країн. Головним критерієм є поєднання індивідуального пошиття з серійним виробництвом, відповідність одягу сучасним тенденціям, європейській якості, функціональності і корпоративному стилю підприємства та задоволення вимог найвибагливіших покупців. Нас відрізняє високий рівень сервісу, гручкі ціни та індивідуальний комплексний підхід до кожного  клієнта.

Разом з робочим одягом пропонуємо споживачам широкий асортимент робочого взуття та засобів індивідуального захисту різних цінових категорій. Запрошуємо до взаємовигідної співпраці вже існуючих та потенційних партнерів.